שולחן קינוחים פריסטייל

לסיים חגיגה בסטייל

בדומה לשולחן שוק בו האוכל מונח על השולחן באופן שלכאורה נראה פחות מאורגן ומסודר כך גם שולחן קינוחים פריסטייל. פריסטייל "בסגנון חופשי" פחות נתון לעיצוב מאורגן ומסודר אך עדיין מושך את העין, מפתה ומגרה. שולחן כזה נותן אווירה של מסיבה ושל חגיגה, וגורם לתחושת שחרור, שמחה והנאה.  יש המגדילים לעשות ומזמינים שולחן קינוחים אקטיבי – זהו שולחן שמפריח עשן בעזרת טכניקות כמו שימוש בחנקן נוזלי, מבערים להדלקת זיקוקים ולזיגוג קינוחים. 

ההזמנה דרכנו חוסכת לכם את מאמצי החיפוש, מלאו את הפרטים וקבלו הצעות מחיר מספקים שונים!

עיצוב שולחן קינוחים פריסטייל

שולחן קינוחים פריסטייל הוא שולחן שהקינוחים מונחים עליו ישירות ללא כלי הגשה, כמובן שלפני כן מניחים מפת ניילון שקופה או נייר כסף. מסביב לקינוחים מורחים ומזלפים ממרחים וקצפות מתוקות. האופן בו מונחים הקינוחים והממרחים מאפשרים טעימה בכפית ישירות מהשולחן או אחיזה ביד בלי להעביר את הקינוחים לצלחת. עיצוב כזה הוא ססגוני וצבעוני, מאפשר אינטראקציה בין האנשים סביב השולחן ונותן אווירה כייפית של מסיבה.

למה כדאי לכם להזמין דרכינו?

אתר Tabling נועד לחבר בין אנשים שמחפשים אירוח שמשאיר טעם טוב לבין נותני שירות איכותיים. למצוא את איש המקצוע המדוייק זה אף פעם לא פשוט וכרוך במשאבי חיפוש והשוואה. אצלנו האפשרויות מגוונות, ריכזנו עבורכם את נותני השירות הטובים ביותר, וביצירת קשר איתנו אנו נפנה אליכם את נותני השירות המתאימים עבורכם. תוכלו לבחור אם תרצו לפנות בעצמכם ישירות לאחד השפים המופיעים באתר או להשאיר פניה ויחזרו אליכם למספר הצעות.

שולחן קינוחים

הקינוחים המונחים על השולחן הם מגוונים ומרהיבים – למשל דונטס, קרמבו, מגנום, טראפלס, שיפודי שוקולד, קראמבלים, קציפות ומוסים. בדקו עם נותן השירות אילו קינוחים הוא מניח על השולחן.

בד"כ כשמזמינים שולחן קינוחים פריסטייל אין בעיה עם כשרות כיוון שהמפעיל מכין את הקינוחים מבעוד מועד ורק מניח אותם על השולחן במקום האירוח. אפשר כמובן להזמין שולחן קינוחים פרווה. אנחנו נדאג לכשרות המתאימה לכם

ההזמנה דרכנו חוסכת לכם את מאמצי החיפוש, מלאו את הפרטים וקבלו הצעות מחיר מספקים שונים!

סוגי שולחנות נוספים

דילוג לתוכן