שולחן קינוחים אקטיבי

אטרקציה מרהיבה לכל גיל

כשאומרים שולחן קינוחים אקטיבי מתכוונים לשולחן קינוחים שמפריח עשן בעזרת טכניקות כמו שימוש בקרח יבש, מבערים להדלקת זיקוקים ולזיגוג קינוחים ושאר פירוטכניקות. כמובן שעל השולחן עצמו מונחים הקינוחים השווים ביותר שיש, שבתוספת האפקטים המדליקים של העשן מושכים את העין ומלהיבים את החוגגים. שולחן קינוחים אקטיבי הוא חוויה שמרימה את האירוע למקומות אחרים ונשארת בזכרון החוגגים לזמן ארוך. לא רק הילדים מתלהבים, אלא גם המבוגרים שמוצאים עצמם עם הקינוחים הטובים ביותר בתוך אווירת ענן. 

ההזמנה דרכנו חוסכת לכם את מאמצי החיפוש, מלאו את הפרטים וקבלו הצעות מחיר מספקים שונים!

סוגי קינוחים

הקינוחים המוגשים בשולחן קינוחים אקטיבי הם לרוב קינוחים שיצאו הרגע מהמקרר או מהמקפיא, הם קרים או קפואים או חצי קפואים. למשל ארטיקים מצופים בשוקולד, מוסים, קצפות וקרם ברולה, אם יש לכם אורחים שומרי כשרות ותרצו לקחת את המתוקים לכיוון הפרווה אפשר לחשבון על שולחן פירות כאופציה מצויינת ומתאימה כאשר ניתן להציג אותו באופן אקטיבי גם כן. 

עיצוב שולחן קינוחים אקטיבי

העיצוב של שולחן קינוחים אקטיבי הוא בד"כ בסגנון חפשי – freestyle. על השולחן מונחת מפה שקופה או מנייר כסף ועליה הקינוחים ללא כלי הגשה, כשמסביב מונחות כפיות. הרעיון הוא להרגיש חפשי, להתערבב עם הסובבים ולהנות מהאווירה ומהאפקטים. כך שולחים יד לעבר הקינוח ואפשר לאכול אותו ישירות ללא צורך בצלחת. על השולחן אתם יכולים למצוא גם מזרקים ופיפטות לרטבים, וכמובן את המפעיל שמבעיר, מפריח עשן ומזגג את הקינוחים לעינהם המשתאות של האורחים.

למה כדאי לכם להזמין דרכינו?

אתר Tabling נועד לחבר בין אנשים שמחפשים אירוח שמשאיר טעם טוב לבין נותני שירות איכותיים. למצוא את איש המקצוע המדוייק זה אף פעם לא פשוט וכרוך במשאבי חיפוש והשוואה. אצלנו האפשרויות מגוונות, ריכזנו עבורכם את נותני השירות הטובים ביותר, וביצירת קשר איתנו אנו נפנה אליכם את נותני השירות המתאימים עבורכם. תוכלו לבחור אם תרצו לפנות בעצמכם ישירות לאחד השפים המופיעים באתר או להשאיר פניה ויחזרו אליכם למספר הצעות.

שולחן קינוחים באווירת ענן

מחיר שולחן קינוחים אקטיבי ייקבע לפי גודלו, סוגי הקינוחים המוזמנים וכמותם, וכן מבחירת העיצוב והמיתוג. לעתים גם תאריך האירוע עשוי להשפיע על המחיר. המחירים יכולים להתחיל מ- 1,500 ש"ח ולהגיע גם ל- 5,000 ויותר.

בד"כ כשמזמינים שולחן קינוחים אקטיבי אין בעיית כשרות כיוון שהמפעיל מכין את הקינוחים מבעוד מועד ורק מניח אותם על השולחן במקום האירוח. אפשר כמובן להזמין שולחן קינוחים פרווה. אנחנו נדאג לכשרות המתאימה לכם

ההזמנה דרכנו חוסכת לכם את מאמצי החיפוש, מלאו את הפרטים וקבלו הצעות מחיר מספקים שונים!

שירותים נוספים

דילוג לתוכן