שולחן מתוקים לברית/ה

שמחה מתוקה

הנה הרגע הזה הגיע, הרגע לו ייחלתם וציפיתם בו אתם זוכים לחבוק בן או בת, הלב מתפוצץ מאהבה שאותה אתם רוצים לחלוק עם הקרובים לכם ולחגוג את החיים. אין המון זמן לתכנן את החגיגה, אבל אתם רוצים שתהיה מפוארת ומרשימה ככל הניתן. שולחן מתוקים לברית או בריתה הוא מיצג מרהיב לאירוע מתוק המלווה את האירוע מקבלת הפנים ועד לסופו. השולחן מעוצב לרוב בצבעים רכים המשרים אווירה נעימה ומלטפת, ויכול להתאים לכל סוג אירוע – בין אם מתקיים בחצר הבית, בגן אירועים או באולם.

ההזמנה דרכנו חוסכת לכם את מאמצי החיפוש, מלאו את הפרטים וקבלו הצעות מחיר מספקים שונים!

עיצוב שולחן מתוקים לברית/ה

שולחן המתוקים לברית/ה יעוצב בד"כ בצבעים רכים, צבעי בייבי, בתוספת מיתוג של נושא האירוע. צבע המפה וצבען של הסוכריות והמתוקים יתאימו זה לזה. הרבה פעמים מעל השולחן, אם הוא צמוד לקיר, שמים רקע מתאים – כרזה עם כיתוב שמסמל את האירוע, או וילון צבעוני. על השולחן עצמו נעשה שימוש בכלים שקופים המדגישים את הממתקים הנמצאים בהם ובהגבהות של מנות מסויימות, עם כלים מיוחדים. לרוב נעשה שימוש בכלים שקופים המכילים מוצרים בתפזורת כגון נשיקות, סוכריות ושוקולדים. וכמובן מעמד מיוחד וחגיגי לעוגה.

למה כדאי לכם להזמין דרכינו?

אתר Tabling נועד לחבר בין אנשים שמחפשים אירוח שמשאיר טעם טוב לבין נותני שירות איכותיים. למצוא את איש המקצוע המדוייק זה אף פעם לא פשוט וכרוך במשאבי חיפוש והשוואה. אצלנו האפשרויות מגוונות, ריכזנו עבורכם את נותני השירות הטובים ביותר, וביצירת קשר איתנו אנו נפנה אליכם את נותני השירות המתאימים עבורכם. תוכלו לבחור אם תרצו לפנות בעצמכם ישירות לאחד השפים המופיעים באתר או להשאיר פניה ויחזרו אליכם למספר הצעות.

שולחן מתוקים לברית

שולחן מתוקים הוא שולחן על טהרת הממתקים – סוכריות, גומי, שוקולדים וכו'. אבל בחגיגה מתוקה השמיים הם הגבול. לכן תמיד אפשר להוסיף גם קינוחים כגון קינוחי כוסות, עוגיות או קאפקייקס. שלא לדבר על עוגה מעוצבת ומרשימה שיכולה להתאים מאד במרכז השולחן.

בר מתוקים או שולחן מתוקים הם לא רק דרך להגיש קינוחים בסוף הארוחה אלא אטרקציה בפניה עצמה ומיצג שמלווה את האירוע מתחילתו ועד סופו. מחיר שולחן מתוקים לברית/ה יתומחר לפי גודלו ומספר החוגגים, סוגי המתוקים המוזמנים וכמותם, וכן מבחירת העיצוב. המחירים יכולים להתחיל מ- 1,500 ש"ח ולהגיע גם ל- 5,000 ויותר.

ההזמנה דרכנו חוסכת לכם את מאמצי החיפוש, מלאו את הפרטים וקבלו הצעות מחיר מספקים שונים!

שירותים נוספים

דילוג לתוכן