שולחן שוק מטוגנים

חגיגת מטוגנים על השולחן

שולחן שוק מטוגנים הוא שולחן שוק שעונה לקונספט השופע והנדיב של שולחנות השוק. עליו מוגשים סיגרים ופסטלים, קובות, צ'יפס וטבעות בצל, פוטטוס, פלאפל, נאגטס ושניצלים ועוד ועוד – כל העולה על רוחכם ולפי בחירתכם. כל זאת לצד ירקות חתוכים, רטבים ומטבלים.

ההזמנה דרכנו חוסכת לכם את מאמצי החיפוש, מלאו את הפרטים וקבלו הצעות מחיר מספקים שונים!

סיבות טובות להזמין שולחן שוק מטוגנים 

ראשית כל הקונספט של שולחן שוק הוא אטרקציה מדליקה שגורמת לכל המוזמנים להתערבב ביחד סביב השולחן, לחטוף מנה ולפטפט תוך כדי. מטוגנים הם מנות קטנות וקלילות שמזמינות את הסועד לחזור שוב ושוב אל השולחן כך שנוצרת אינטרקציה סביבו. שולחן שוק מטוגנים יכול להיות פרווה לחלוטין כך שיכול להצטרף לארוחה חלבית או כשילוב לצד שולחן שוק בשרים לבחירתכם, ללא בעיות של כשרות.

למה כדאי לכם להזמין דרכינו?

אתר Tabling נועד לחבר בין אנשים שמחפשים אירוח שמשאיר טעם טוב לבין נותני שירות איכותיים. למצוא את איש המקצוע המדוייק זה אף פעם לא פשוט וכרוך במשאבי חיפוש והשוואה. אצלנו האפשרויות מגוונות, ריכזנו עברוכם את נותני השירות הטובים ביותר, וביצירת קשר איתנו אנו נפנה אליכם את נותני השירות המתאימים עבורכם. תוכלו לבחור אם תרצו לפנות בעצמכם ישירות לאחד השפים המופיעים באתר או להשאיר פניה ויחזרו אליכם למספר הצעות.

 

שולחן שוק בשרי

העיצוב של שולחן שוק מטוגנים תלוי בקונספט שתבחרו, למשל אפשר לבחור שולחן שוק מזרחי אותנטי או אסייתי. בכל אופן המנות יונחו זו לצד זו בצפיפות ובשפע, רובן באופן ישיר על השולחן, מחכות לאורחים שיבואו ויקחו מהן. לצד המטוגנים ירעננו את השולחן ירקות חתוכים טריים, סלטים ורטבים.

שולחן שוק מטוגנים יכול להתאים כאטרקציה מרכזית באירוע או כנלווה לשולחנות נוספים. כאטרקציה מרכזית הוא מאד מתאים לאירועים קטנים כגון ערבי חברה, ובעיקר אירועי ילדים ונוער. כנלווה לשולחנות נוספים הוא יכול להתאים לכל אירוע, החל ממסיבות פרטיות ועד לחינות, בריתות וחתונות. ניתן לשלבו גם באירועים יוקרתיים כמנות פתיחה או תוספות.

שולחן שוק מטוגנים מורכב בעיקרו ממטוגנים, שיכולים להיות בשריים או פרווה. סוגי מאכלים אפשריים בשולחן שוק מטוגנים: סיגרים ופסטלים, ציפס, טבעות בצל, פוטטוס, צ'יפס בטטה, פלאפל, נאגטס ושניצלים, כדורי פירה מטוגנים, אגרול, עוף בטמפורה, דגים מטוגנים, אמפנדס ועוד. לצד אלו יהיו תוספות מרעננות כמו: סלטים, ירקות קלויים, ירקות טריים, חמוצים, מתבלים ורטבים.

עלות של שולחן שוק מטוגנים מושפעת מבחירת המנות, מכמות האורחים, מתאריך האירוע ומהמרחק. מחיר ממוצע של שולחן שוק מטוגנים הוא 1200 ש"ח ל- 12 מוזמנים. המחיר פר מוזמן הוא בין כ 80 – 120 ש"ח ויותר. המחיר תלוי לא רק במה תזמינו בשולחן עצמו אלא האם יהיו שולחנות נוספים בהצעה. בכל אופן הצעה סופית תקבע מול הספק בהתאם למשתנים שצויינו.

חברת הקייטרינג תגיע כשעתיים לפני האירוע, בהתאם לבחירתכם יגיעו מספר עובדים שיטגנו את המטוגנים "און-ליין" טרי וחם, וימלאו את השולחן כל הזמן, לשביעות רצונם של האורחים. אפשר גם שהכל יהיה מטוגן מראש, היתרון במצב זה הוא שחוסכים את הריחות והבלאגן הנלווה לטיגון במקום.

ולקינוח

גם חגיגת מטוגנים צריכה להסתיים באופן מתוק. בהתאם לכשרות ולאופי האירוע (חלבי/בשרי/פרווה) תוכלו לבחור לכם שולחן קינוחים פרווה או חלבי, שולחן פירות מעוצב ומרשים.

ההזמנה דרכנו חוסכת לכם את מאמצי החיפוש, מלאו את הפרטים וקבלו הצעות מחיר מספקים שונים!

שירותים נוספים

דילוג לתוכן