שולחן מתוקים לבר/בת מצווה

אירוע מרגש ובלתי נשכח

שולחן מתוקים לבת/בר מצווה הוא מיצג מתוק ואטרקציה בפניה עצמה המלווה את הערב מקבלת הפנים ועד לסופו של האירוע. השולחן מעוצב לפי בקשת החוגג/ת ובדמותו, ויכול להרים את האווירה של האירוע למקומות אחרים.

ההזמנה דרכנו חוסכת לכם את מאמצי החיפוש, מלאו את הפרטים וקבלו הצעות מחיר מספקים שונים!

עיצוב שולחן מתוקים לבת מצווה או בר מצווה

עיצוב שולחן מתוקים לבר/בת מצווה נעשה לפי הקונספט הנבחר בניסיון להגשים את חלומו של חוגג האירוע. ניתן לבחור שולחן ממותג לפי נושא או תחביב מסוים, למשל כדורגל אצל בנים – ואז כל עיצוב השולחן יהיה בצבעי הקבוצה האהודה, ובמרכז אפשר להציב עוגת כדורגל מעוצבת ומרשימה. ניתן גם לשלב אלמנטים של גיל המצווה, המספר 13, ספר תורה, כותל וכו'. אצל הבנות העיצוב יהיה סביב הגיל 12 והבנות בדרך כלל יבחרו עיצובים בצבעים של לבן וורוד, ולעתים ישלבו תחביב או תכונה בולטת למשל כמו אהבה לשיר או לרקוד. אפשר לשלב גם תמונות של חוגג/ת האירוע. צבע המפה יתאים לצבע של הכרזה שתלויה מאחור, ולצבעים של הממתקים שעל השולחן. השולחן עצמו יהיה מקושט באלמנטים שונים ובכלי הגשה מהודרים במגוון סגנונות.

 

למה כדאי לכם להזמין דרכינו?

אתר Tabling נועד לחבר בין אנשים שמחפשים אירוח שמשאיר טעם טוב לבין נותני שירות איכותיים. למצוא את איש המקצוע המדוייק זה אף פעם לא פשוט וכרוך במשאבי חיפוש והשוואה. אצלנו האפשרויות מגוונות, ריכזנו עבורכם את נותני השירות הטובים ביותר, וביצירת קשר איתנו אנו נפנה אליכם את נותני השירות המתאימים עבורכם. תוכלו לבחור אם תרצו לפנות בעצמכם ישירות לאחד השפים המופיעים באתר או להשאיר פניה ויחזרו אליכם למספר הצעות.

שולחן מתוקים

שולחן מתוקים לבת/בר מצווה הוא שולחן שמכיל שלל סוגים של ממתקים בהמון צבעים וטעמים כגון סוגי סוכריות, גומי, מרשמלו, נשיקות, קייקפופס ועוד. בדרך כלל במרכז תוצב עוגה מעוצבת ומרשימה שמתאימה אישית לחוגג, כשניתן להעשיר את בר המתוקים בקאפ קייקס, או לשלב קינוחים.

בר מתוקים או שולחן מתוקים הם לא רק דרך להגיש את הקינוח בסוף הארוחה אלא אטרקציה בפניה עצמה ומיצג שמלווה את האירוע מתחילתו ועד סופו. מחיר שולחן מתוקים לבר/בת מצווה ייקבע לפי גודלו ומספר החוגגים, סוגי המתוקים המוזמנים וכמותם, וכן מבחירת העיצוב. המחירים יכולים להתחיל מ- 1,500 ש"ח ולהגיע גם ל- 5,000 ויותר.

 

ההזמנה דרכנו חוסכת לכם את מאמצי החיפוש, מלאו את הפרטים וקבלו הצעות מחיר מספקים שונים!

סוגי שולחנות נוספים

דילוג לתוכן