שולחן שוק

אוכל טעים לאירועים

תמיד כשאנחנו הולכים לאירוע אנחנו חושבים לעצמנו: איזה אוכל יהיה שם? ידוע שאוכל עושה את האירוע, וקונספטים מיוחדים ומזמינים גורמים לתחושת ריגוש ולאווירה נפלאה שמייחדת את האירוע וגורמת לו להיות בלתי נשכח. שולחן שוק הוא קונספט מדליק שמושך אליו אורחים מכל הסוגים ובכל הגילאים, הוא עושה חשק לטעום מהשפע.

ההזמנה דרכנו חוסכת לכם את מאמצי החיפוש, מלאו את הפרטים וקבלו הצעות מחיר מספקים שונים!

מה זה שולחן שוק

שולחן שוק הוא למעשה קונספט של הגשת האוכל באירוע. האוכל מפוזר ישירות על השולחן, עם מעט כלי הגשה, באופן מפתה ומזמין. על שולחן השוק מוגשים מאכלים כגון: צ'יפס, פסטלים, לחמים, כדורי פלאפל, המבורגר בלחמניה, ירקות חתוכים, רטבים וכדומה. האורחים יכולים לבחור ו"לחטוף" מה שהם רוצים ובכמות שמתאימה להם. המחיר של שולחן שוק קשור בגודלו ובסוג האוכל המוגש. אפשר להזמין שולחן שוק בשרי או שולחן שוק חלבי, לפי הצורך והרצון.

סוגי שולחנות שוק

שולחנות שוק יכולים להיות מאד מגוונים ולמעשה כמעט כל סוג אוכל ובעבור כל אירוע אפשר להגיש בצורה של שולחן שוק.

למה כדאי לכם להזמין דרכינו?

אתר Tabling נועד לחבר בין אנשים שמחפשים אירוח שמשאיר טעם טוב לבין נותני שירות איכותיים. למצוא את איש המקצוע המדוייק זה אף פעם לא פשוט וכרוך במשאבי חיפוש והשוואה. אצלנו האפשרויות מגוונות, ריכזנו עברוכם את נותני השירות הטובים ביותר, וביצירת קשר איתנו אנו נפנה אליכם את נותני השירות המתאימים עבורכם. תוכלו לבחור אם תרצו לפנות בעצמכם ישירות לאחד השפים המופיעים באתר או להשאיר פניה ויחזרו אליכם למספר הצעות. 

הרעיון של עיצוב שולחן שוק הוא לפזר את האוכל באופן חפשי ובצורה נגישה שבה האורחים רק צריכים "לחטוף" את המנה העיקרית, ואת התוספות המוגשות. לכן עיצוב של שולחן שוק מתבסס על פיזור האוכל ישירות על השולחן עצמו, באופן לא סימטרי ומעט עמוס ומבולגן. מסדרים למשל שורה של המבורגרים, ולידם "זורקים" על השולחן את הירקות, הצ'יפס והתוספות הנוספות. אפשר להשתמש במדפים שמגביהים חלק מהמנות, כדי להדגיש ולהבליט אותן. ניתן להשתמש גם בכלים מיוחדים כגון בוצ'רים וסירות עץ גדולות. הכל באווירה של עומס וצפיפות, הנותנים תחושה של שפע ושל זמינות.

נותן השירות מגיע כשעתיים לפני תחילת האירוע ומכין את שולחן השוק. בדרך כלל נותן השירות יגיע בלווית צוות של מספר אנשים, בהתאם לגודל האירוע. הרבה פעמים האוכל עצמו נעשה במקום, כדי שיוגש חם וטרי. לעיתים חברת הקייטרינג תציע שהכל יוכן מראש וכך תחסך ההתעסקות והזמן הנגזל בשעת האירוע, אך במצב זה האוכל עשוי להיות פחות אטרקטיבי. לכן ישנם נותני שירות שמבצעים הכנה רק תוך כדי האירוע.

המחיר משתנה בהתאם לכמות המוזמנים ולסוג האוכל המוגש. מחיר התחלתי של שולחן לא יפחת מ- 1,500 ש"ח ויכול להגיע גם ל- 7,000 ש"ח ויותר. בד"כ נותן השירות יבקש מהלקוח מקדמה, על מנת שיוכל להיערך מבחינת הכנת המזון וגיוס העובדים לאירוע.
המחיר ייקבע לפי כמות המוזמנים כאשר מחיר לכל אורח לא יפחת מ- 80 ש"ח ויכול להגיע גם ל- 120 ש"ח ויותר. בנוסף, סוג האוכל הנבחר ישפיע על המחיר – האירוע יתומחר לפי המנות השונות וסוגי התוספות . גם תאריך האירוע עשוי להשפיע על המחיר – ישנם תאריכים ותקופות שבהם המחיר עשוי להיות גבוה יותר. לעומת זאת בתקופות מסוימות, בהן יש ביקוש נמוך יותר לאירועים, תוכלו לסגור במחיר נמוך יותר. צריך לקחת בחשבון גם תוספות מיוחדות, מיתוג, עיצוב וכל העולה על דמיונכם.

שולחן שוק הוא אטרקציה נהדרת ומדליקה לילדים ולנוער. זאת כיוון שהוא בד"כ מורכב ממאכלים שילדים אוהבים כמו שניצלים, המבורגר, פלאפל וצ'יפס. האופן בו השולחן ערוך מתאים לילדים כיוון שהוא נגיש ומזמין, וכל אחד יכול לקחת כרצונו.

כיוון שהאוכל המוגש נעשה לרוב בבית הלקוח, ישנה בעייתיות בהענקת תעודת כשרות לחברת הקייטרינג. לכן לא לכל החברות תהינה תעודת כשרות. עם זאת ישנם נותני שירות שמבטיחים שיתקיימו התנאים הבאים: הפרדת בשר וחלב, שימוש במוצרי גלם כשרים, לא עובדים בשבת ועושים שימוש בכלים בשריים או חלביים בלבד.

לפניכם שתי אפשרויות, יוצרים קשר עם אחד או יותר מהשפים שהתרשמתם מהם או שפונים אלינו דרך האתר ואנו דואגים שיתקשרו אליכם שפים רלוונטיים להצעת מחיר.

לאיזה אירועים מתאים שולחן שוק?

שולחן שוק יכול להתאים לכל אירוע שתעלו בדעתכם – החל מיום הולדת לילד ועד לאירועי יוקרה וחתונות. זה בהחלט קונספט משמח שתוכלו לשלב אותו למשל באירועים הבאים: 

ולקינוח

כמו בכל סעודה חגיגית, איך אפשר שלא לסיים עם קינוחים מפתים וטעימים? כדי לשלב קינוחים לאחר ארוחה בשרית צריך להזמין שולחן קינוחים פרווה, עליו יוגשו קינוחים איכותיים בטעמים מפתיעים כגון עוגיות, עוגות וקינוחי כוסות. כמו כן אפשר להזמין שולחן פירות עשיר ועסיסי, עליו פרוסים פירות חתוכים בעיצוב מרשים. 

ההזמנה דרכנו חוסכת לכם את מאמצי החיפוש, מלאו את הפרטים וקבלו הצעות מחיר מספקים שונים!

שירותים נוספים

דילוג לתוכן