שולחן שוק פלאפל

אותנטי שכולם אוהבים

שולחן שוק פלאפל הוא שולחן שוק שעליו מפוזרים המרכיבים להכנת המנה הטעימה והאהובה הלא היא מנת פלאפל בפיתה. מי אמר חגיגה ישראלית ולא קיבל?

ההזמנה דרכנו חוסכת לכם את מאמצי החיפוש, מלאו את הפרטים וקבלו הצעות מחיר מספקים שונים!

סיבות טובות להזמין שולחן שוק פלאפל

שולחן שוק פלאפל זה השולחן הכי ישראלי שיש, מתאים לכל מי שהאותנטיות והעממיות חשובים לו. מעבר לכך זו מנה קלילה יחסית, גם בהכנה, גם בהגשה ובעיקר בעיכול – משאיר מקום לשתיה ולקינוחים, ומשאיר אנרגיות לפעילויות וריקודים. שולחן שוק פלאפל הוא נגיש יותר במחיר מאשר שולחנות בשריים או חלביים. וכאן נכנס עוד יתרון גדול – אין בעיית כשרות, לא צריך לבחור אם האירוע חלבי או בשרי. מצד שני, אפשר גם להוסיף אותו לשולחנות אחרים, חלביים ובשריים כאחד, כתוספת. עוד יתרון נהדר הוא שטבעונים וצמחונים יכולים להנות מהאירוע ללא תחושת החמצה, הכדורים הטעימים הם מקור מעולה לחלבון.
בנוסף כמו בכל הגשה של שולחן שוק יש את ההתלהבות סביב השולחן עצמו והזדמנות להתערבב ולהתמנגל עם האורחים האחרים באווירה כיפית תוך כדי שמכניסים עוד כדור טעים לפיתה.

למה כדאי לכם להזמין דרכינו?

אתר Tabling נועד לחבר בין אנשים שמחפשים אירוח שמשאיר טעם טוב לבין נותני שירות איכותיים. למצוא את איש המקצוע המדוייק זה אף פעם לא פשוט וכרוך במשאבי חיפוש והשוואה. אצלנו האפשרויות מגוונות, ריכזנו עברוכם את נותני השירות הטובים ביותר, וביצירת קשר איתנו אנו נפנה אליכם את נותני השירות המתאימים עבורכם. תוכלו לבחור אם תרצו לפנות בעצמכם ישירות לאחד השפים המופיעים באתר או להשאיר פניה ויחזרו אליכם למספר הצעות.

שולחן שוק פלאפל

כמו כל שולחן שוק, יונחו המרכיבים באופן צפוף ונגיש, שופע ומפתה. לצד כלי הגשה עם כדורי פלאפל חמים וטריים, יפוזרו ישירות על השולחן ירקות חתוכים וצ'יפס. לצדם יונחו רטבים וממרחים כמו חומס וטחינה, עמבה וסחוג. וכמובן איך אפשר בלי צלחת חמוצים? יש המוסיפים לצד הפלאפל גם מטוגנים כגון קובות, סיגרים, פסטלים ועוד, ואפשר גם להזמין אותם כשולחן מטוגנים בנפרד.

הכנת שולחן שוק פלאפל היא יחסית מהירה, דורשת כשעה לפני תחילת האירוע כדי להכין את הבסיס. הפלאפל עצמו יטוגן במקום ויוגש חם וטרי לאורחים.

שולחן שוק פלאפל יכול להתאים לכל אירוע שהעממיות והאותנטיות מככבות בו. פעמים רבות השולחן יצטרף לעוד סוגי אוכל המוגשים באירוע, אך באירועי ילדים למשל זו יכולה להיות אטרקציה בפני עצמה. לפעמים השולחן יצטרף לשולחן שוק מטוגנים.

שולחן שוק פלאפל הוא שולחן זול יחסית. המחיר נקבע כתלות במספר האנשים המוזמנים, תאריך האירוע ומרחק. המחיר יעמוד על משהו כמו 800 ש"ח ל-30 אנשים.

פלאפל הוא מוצר פרווה כך שאפשר לצרף אותו לשולחנות חלביים ובשריים כאחד. אנחנו עובדים עם חברות קייטרינג שיש להן תעודת כשרות. וגם עם חברות שאין להן תעודת כשרות מהסיבה שהפלאפל מטוגן במקום וזה מהווה בעיה להענקת תעודה. עם זאת חומרי הגלם הם כשרים והכלים שנעשה בהם שימוש הם כשרים.

ולקינוח

אם בחרתם בפלאפל כמנה העיקרית באירוע שלכם – תוכלו לשלב שולחן קינוחים חלבי. עליו יוגשו קינוחים טעימים לבחירתכם כגון עוגות חלביות, מוסים, מתוקים, קינוחי כוסות ועוד ועוד. אם הפלאפל מצטרף לארוחה בשרית אפשר להזמין שולחן קינוחים פרווה שיפתיע אתכם בטעמים שלו, וגם שולחן פירות מעוצב ומרשים.

ההזמנה דרכנו חוסכת לכם את מאמצי החיפוש, מלאו את הפרטים וקבלו הצעות מחיר מספקים שונים!

שירותים נוספים

דילוג לתוכן